Складання та реалізація лінійних алгоритмів, алгоритмів із розгалуженням та циклічних алгоритмів

Кругообіг води в природі.
Складіть модель кругообігу води в природі, яка демонструє відповідний процес руху води під дією сонця та інших природних процесів. Передбачте, що проект запускається натисненням кнопки Пуск і завершується натисненням кнопки Стоп
  • Визначте, які об'єкти необхідно мати для створення моделі. Де можна знайти ці об'єкти (отримати з бібліотеки зображень Скретч, намалювати у вбудованому графічному редакторі, знайти в Інтернеті)
  • Сплануйте події
 Подія Метод
розпочати роботу програми  натиснення кнопки Пуск
зупинити роботу програми  натиснення кнопки Стоп
рух крапель пари та стрілок  повторення команд зміни вигляду
показувати модель постійно  використання команди Завжди
  • Складіть алгоритм розв'язування задачі відповідно до блок-схеми
  • Визначте, яким об'єктам можна надати команди:
  • Створіть проект, використовуючи вибрані команди та протестуйте декілька раз.
  • Збережіть проект
  • Покажіть результат вчителю.

Файли для роботи

Практична робота № 9 "Складання та реалізація алгоритмів"

Практичне завдання (6 балів)
  • Завантажте середовище Скретч.
  • Змініть фон на зображення, яке подане на малюнку (1 б.)
  • Оберіть спрайти відповідно до малюнка. Для зміни положення та розміру спрайтів, використайте вбудований графічний редактор. (1 б.)
  • Спрайт 3 та Спрайт 4 розмістіть посередині, а Спрайт 1 та Спрайт 2 нижче, зправа та зліва відповідно. (1 б.)
  • Напишіть скрипти для всіх спрайтів так, щоб при натисканні прапорця, на сцені був тільки Спрайт 4. (1 б.)
  • При натисканні стрілки вліво, з'являлися Спрайт 2 та Спрайт 4, а при натисканні стрілки вправо - Спрайт 2 та Спрайт 4 зникали, а Спрайт 1 та Спрайт 3 з'являлися. (1 б.)
Положення спрайтів при натисканні стрілки вліво та стрілки вправо відповідно
  • Додайте Спрайту 3 та Спрайту 4 команду "Говорити вліво" та "Говорити вправо" відповідно до зображення. (1 б.