Проведені заходи в 2020 році

Бібліотечне свято

30 вересня

Всеукраїнський день бібліотек – данина великому внеску бібліотек у культуру та науку нашої країни. Держава належним чином оцінює значення бібліотек. Це свято було проголошене Указом Президента України від 14.05.1998 року.

Професійне свято  є прекрасною нагодою для проведення широкої рекламно-інформаційної кампанії,бібліотечно-інформаційних заходів із донесенням ідеї про необхідність існування бібліотек у сучасному культурно-освітньому просторі.  А також вшанування нелегкої, самовідданої праці бібліотечних працівників. Адже, бібліотеки здавна називали: «Пристанище мудрості», «Аптека мудрості», «Дім порад і настанов», «Бібліотека – давня і  вічно юна оселя людського розуму», «Мудрість всіх віків, хранителька добра» та ін.

Щорічно 30 вересня в нашій країні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. В цей день у нашій школі було проведено свято «Моя бібліотека! Ти мудрість всіх віків, хранителька добра!».

Мета цього свята – підкреслити ключову роль шкільних бібліотек у справі навчання та виховання  дітей та привернути увагу суспільства до шкільних бібліотек.

Під час свята усі присутні дізналися про те, як виникло це свято, хто і коли його започаткував. Учні читали вірші про книгу та бібліотеку, співали пісні.

Мешканці країни Книгарії нагадали  читачам правила поводження з книгою. В кінці свята було винесено подяку всімхто взяв участь у святі, а також тимхто був учасником щорічної акції «Подаруй бібліотеці книгу». Також було відзначено і найактивніших читачів.

День захисника України

14 жовтня

Саме в цей день у бібліотеці відбувся захід, присвячений Дню захисника України,  метою якого було розширити і поглибити знання учнів про свято, виховувати патріотизм, національну гордість, любов до Батьківщини. Захищати Вітчизну - це почесний обов’язок!

На заході  діти познайомилися з історією цього свята. Проведено виставку малюнків "Хай живе козацька воля, хай живе козацький дух"

День гідності та свободи

20 листопада

21 листопада ми відзначаємо День Гідності і Свободи. Цей день – символ боротьби і перемоги, символ єднання заради найвищих ідеалів цивілізованого світу. Всупереч жорстокому тиску антидемократичного режиму українці об ’єдналися і відстояли своє право на вибір достойного життя та майбутнього. Революція Гідності повернула людям віру у цінності свободи, гідності, та самопожертви, а також кинула виклик диктаторству, подвійним стандартам, корупції.

З нагоди Дня Гідності та Свободи у Хитцівському ЗЗСО І-ІІ ступенів 20 листопада відбулася патріотично-інформаційна година "Україна - територія гідності та свободи" та  відео, в якому розповідається про основні засади цього свята.