Дистанційне навчання

Шановні батьки та здобувачі освіти Хитцівського ЗЗСО І-ІІ ступенів Краснолуцької сільської ради
З 15.04.2021 року Полтавська область переведена до " червоної" карантинної зони. Тому адміністрація  Сватківського ЗЗСО попереджає про те, що учні 1-4 класів навчатимуться у звичному режимі, а учні 5-6 класів перебуватимуть вдома та навчатимуться за допомогою дистанційних технологій

Розклад онлайн уроків з 05.05 до 07.05.2021

Розклад онлайн уроків з 15.04 до 16.04.2021

Розклад онлайн уроків з 29.03 по 02.04.2021

ПОСИЛАННЯ НА ОНЛАЙН УРОКИ

Клас Посилання
5 https://meet.google.com/hxc-qbth-xpp
6 https://meet.google.com/wpz-ijkt-ssf

РОЗКЛАД ДЗВІНКІВ УРОКІВ

У період із 11.01.2021 по 22.01.2021 р. навчальний заклад працює у форматі дистанційного навчання.

Відповідно до розпорядчих документів МОН Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти, не менше 30% навчального часу, передбаченого освітньою програмою школи, має організовуватися в синхронному режимі. Дотримуючись санітарних норм.

Організація освітнього процесу проходитиме:

· Розроблено розклад онлайн уроків (синхронний режим), решта уроків проходить асинхронно згідно розкладу на 2020-2021 н.р.

· Для відеоконференцій використовується додаток Google Meet, ZOOM.

· Для швидкого створення, поширення і класифікації завдань, обміну інформацією обраний сервіс Classroom.

· На допомогу у навчанні для дітей, їх батьків та вчителів працює платформа Всеукраїнська школа онлайн.

· Зв'язок із батьками відбувається у класних Viber – групах, за допомогою електронної пошти, телефонного зв’язку тощо.

Розклад онлайн уроків з 11.01 по 15.01.2021

Виховна година з класними керівниками щоп'ятниці о 14:00

Розклад онлайн уроків з 18.01 по 22.01.2021

Освіта в умовах COVID-19
Шановні друзі.
Ми вивчаємо що думають учні старших класів, студенти, батьки, вчителі та викладачі про навчання в умовах карантину. Вам буде запропоновано 9 питань, що стосуються навчання в цих умовах.
Не існує правильних чи неправильних відповідей. Обирайте той варіант відповіді, який Вам більше підходить.
Опитування проводиться анонімно, тому вказувати свої особисті данні не потрібно. Всі результати будуть використані тільки в узагальненому вигляді. Просимо Вас максимально повно і щиро відповісти на представлені нижче запитання. Опитування займе близько 10-15 хвилин. Ми вдячні за Ваш час і Вашу допомогу

Уроки транслюватимуть у будні до кінця карантину, починаючи о 10:00.

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ