Умови прийому до закладу

Загальні положення про умови прийому до 1 класу
Умови прийому дітей до 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів

1. До 1 класу загальноосвітнього навчального закладу зараховуються діти з 6 років.

2. Прийом дітей до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу здійснюється на безконкурсній основі, як правило, відповідно до території обслуговування.

3. Для зарахування дитини до 1 класу батьки або особи, що їх заміняють, подають заяву на ім'я директора гімназії, копію свідоцтва про народження дитини, дві фотокартки розміром 3х4, медичну картку встановленого зразка, копію паспорта одного з батьків, файл, папку.

4. При прийомі дитини до 1 класу проводиться співбесіда з шкільним психологом.

5. При прийомі дитини до 1 класу є неприпустимим проведення тестувань, співбесід, екзаменів тощо з метою перевірки її знань щодо засвоєння навчально-виховної програми дошкільного навчального закладу.

6. Батьки або особи, які їх заміняють, ознайомлюються із Статутом школи.

7. Наказ про зарахування дитини до 1 класу гімназії видає директор на основі документів, як правило, до початку навчального року.

Правила прийому учнів до школи

Для прийому учнів до 5 - 9-го класу необхідно подати такі документи:

• заява батьків на ім'я директора школи;

• медична картка  дитини встановленого зразка;

• копія свідоцтва про народження дитини;

• особова справа учня.

Умови доступності для дітей з особливими освітніми потребами