Дбаймо про наше село

Колектив Хитцівської школи здобув перемогу у районному конкурсі "За чисте довкілля" (ІІІ місце). Відділ освіти Гадяцької РДА нагородив учнів та педагогів грамотою.

Голова Гадяцької РДА О.В. Матюшенко та голова Гадяцької районної ради В.П.Нікітенко вручили школярам подарунок - настільний хокей. Разом зі вчителем П.М.Ляшенком діти зібрали гру та зіграли перший матч.

Отож учні Хитцівської ЗОШ І-ІІ ступенів, які вже кілька років поспіль активно долучаються до освітнього проекту сортування сміття, переконані, що сортування сміття не тільки необхідне, а й вигідне.

За допомогою спеціальних контейнерів діти навчаються цивілізовано поводитися із відходами. Педагогічний колектив переконаний, що екологічне виховання слід починати з молодшого шкільного віку.

Формуванню почуття господарського ставлення до навколишнього середовища  та відповідальної життєвої позиції у суспільстві сприяє активна участь у трудових десантах, екологічних експедиціях.

Наші вихованці впевнені: "Живеш сьогодні - думай про завтра!" А тому активно долучаються до збору відпрацьованих батарейок.

При школі постійно діє екологічна бригада "Джерело", яка неодноразово отримувала перемогу в різноманітних екологічних конкурсах.

Одним із провідних напрямків виховання сучасної людини, вважаємо, є формування екологічної культури. Проблема охорони навколишнього середовища є досить актуальною не тільки для району, а й для нашого села, тому у зв'язку з реаліями сучасного життя учні та педагогічний колектив школи не можуть стояти осторонь проблем довкілля.