2019-2020 н.р.

Олімпіади

Мішагін Вячеслав (4 клас):

Українська мова і література – IIІ місце

Сушко Ірина (9 клас):

Інформаційні технології – I місце

Конкурси

• Конкурс МАН (секція мистецтвознавства) – Сушко Ірина (9 клас) - І місце у І етапі,
  • ІІІ місце у ІІ етапі.
  •
  • Конкурс МАН (секція геологія) – Мироненко Дарина (9 клас) - І місце у І етапі,
  • ІІІ місце у ІІ етапі.

Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика -  Сушко Ірина (9 клас) – III місце.

• Диплом  І ступеня Полтавської обласної державної адміністрації департаменту освіти і науки  Сушко Ірині учениці 9 класу за результативну участь у ІХ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина –земля  моя свята».
  •
  • Диплом  І ступеня Полтавської обласної державної адміністрації департаменту освіти і науки  Мироненко Дарині учениці 9 класу за результативну участь у ІХ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина –земля  моя свята».
  •
  • Диплом  ІІ ступеня Полтавської обласної державної адміністрації департаменту освіти і науки  Павленко Віталіні учениці 5 класу за результативну участь у ІХ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина –земля  моя свята».

2018-2019 н.р.

Олімпіади

Огризько Марина (4 клас):

Українська мова і література – II місце

Сушко Ірина (8 клас):

Інформаційні технології – IIІ місце

Хімія – IIІ місце

Мироненко Дарина (8 клас):

Географія – IIІ місце

Конкурси

•  Конкурс МАН – Сушко Ірина (8 клас) - І місце Тема роботи: «Віра Баринова-Кулеба. Шевченкіана на полотні».
  •  Районний конкурс творчих робіт «Мій життєвий вибір» - Мироненко Дарина (8 клас) – ІІІ місце.
  •   Диплом  Полтавської обласної державної адміністрації департаменту освіти і науки  Сушко Ірині учениці 8 класу за результативну участь у ІХ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина –земля  моя свята».
  • Грамота Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді Сушко Ірині (8 клас) за активну участь у ІХ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина –земля  моя свята».
  • Грамота Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді Мироненко Дарині (8 клас) за активну участь у ІХ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина –земля  моя свята».
  • Грамота Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді Цецуренку Владиславу (8 клас) за активну участь у ІХ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина –земля  моя свята».
  • Грамота Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді Денисенку Миколі (9 клас)за активну участь у ІХ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина –земля  моя свята».
  • Грамота Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді Котяш Валентині (5 клас) за активну участь у ІХ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина – земля  моя свята».

Романенко Юлія (9 клас):

Інформаційні технології – II місце

Українська мова і література – II місце

Географія – II місце

Сушко Ірина (клас):

Хімія – II місце

Конкурси

1.    Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика -  Романенко Юлія (9 клас) – III місце

2.    Конкурс творів «Мій життєвий вибір» - Романенко Юлія (9 клас) – I місце

3.    Конкурс буклетів з профілактики поширення Віл-інфекції – II місце

4.    Конкурс МАН - Романенко Юлія (9 клас) – III місце

5.    IV Міжнародний конгрес з етнодизайну (Полтава-Петриківка) – перемога учнів Сушко І., Романенко Ю., Мироненко Д., Маринкіна Ю. в номінації «Збереження духовних цінностей і традицій національної культури».

6.    VIII обласна краєзнавча конференція учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята» - диплом – Котяш Я. (9 клас),  грамота -ДенисенкоМ. (8 клас).

Конкурси

•   Диплом  Полтавської обласної державної адміністрації департаменту освіти і науки  Сушко Ірині учениці 8 класу за результативну участь у ІХ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина –земля  моя свята».
  • Грамота Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді Сушко Ірині (8 клас) за активну участь у ІХ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина –земля  моя свята».
  • Грамота Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді Мироненко Дарині (8 клас) за активну участь у ІХ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина –земля  моя свята».
  • Грамота Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді Цецуренку Владиславу (8 клас) за активну участь у ІХ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина –земля  моя свята».
  • Грамота Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді Денисенку Миколі (9 клас)за активну участь у ІХ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина –земля  моя свята».
  • Грамота Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Полтавський обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді Котяш Валентині (5 клас) за активну участь у ІХ обласній краєзнавчій конференції учнівської молоді «Полтавщина – земля  моя свята».